افزونه گالری محصول Jet Product Gallery برای المنتور

افزونه جت گالری محصولات Jet Product Gallery

افزونه یوست سئو

افزونه رنک مث

افزونه المنتور

افزونه راکت

افزودنی های المنتور

آموزش های المنتور

دانلود افزونه  Jet Product Gallery 2.1.15 – گالری تصاویر محصولات برای المنتور

اگر قصد مدیریت حرفه ای تصاویر گالری محصول خود را دارید همین حالا پلاگین وردپرس Jet Product Gallery را از سئوجان دانلود کرده و از امکانات خوبی که دارد بهرمند شوید. جت پرادکت گالری یک افزونه گالری ووکامرس برای وردپرس و المنتور است که می توانید به راحتی تصاویر محصولات خود را مدیریت کنید. این ویجت از انواع مختلف محتوا پشتیبانی می کند و به شما اجازه می دهد تا از 4 طرح بندی مختلف برای تصاویر گالری خود استفاده کنید. اگر قصد دارید این افزونه را دانلود کنید همین حالا می توانید آن را از سئوجان به صورت رایگان دریافت کنید.

دانلود افزونه jet product gallery 1.2.15

با استفاده از این افزونه شما می توانید تصاویر محصول خود را به 4 حالت شبکه ای، ناوبری، مدرن و اسلایدر نمایش دهید که هر کدام در نوع خود ویژگی هایی را ارائه می دهند که با استفاده از آنها می توانید تصاویر گالری خود را سفارشی کنید.

حالت ناوبری افزونه جت پرادکت گالری

Gallery Anchor Navigation یک ویجت برای ویرایشگران المنتور و وردپرس است که به شما اجازه می دهد تا تصاویر محصول خود را در یک نوار لغزنده نمایش دهید و کاربران هم می توانند آنها را به صورت افقی و عمودی اسکرول کنند. می‌توانید حالت‌های بزرگ‌نمایی و گالری را فعال کنید و انتخاب کنید که آیا کنترل‌ها فعال شوند یا خیر. با استفاده از این ابزار امکان تنظیم یک ویدیوی ویژه هم وجود دارد.

نمایش تصاویر محصول به صورت شبکه ای یا Grid

گالری گرید یک ویجت المنتور است که به ارائه تصاویر محصول در طرح بندی شبکه ای کمک می کند. این ویجت برای صفحات تک محصول اعمال می شود و می تواند داده ها را از محصولات ووکامرس استخراج کند. شما می‌توانید قابلیت یک تصویر برجسته را غیرفعال کنید، حالت بزرگ‌نمایی را فعال کنید و ظرفیت بزرگ‌نمایی آن را به طور دلخواه تنظیم کنید و کنترل‌ها، زیرنویس‌ها و نمادهای دکمه گالری را نشان دهید. 

نمایش تصاویر محصول با گالری مدرن

Gallery Modern یک ویجت برای المنتور و یک بلوک برای ویرایشگر بلوک وردپرس است که کمک می کند. عملکرد آن به شما امکان می دهد دهد با استفاده از تعداد سفارشی از تصاویر و موقعیت مورد نظر، یک طرح گالری آزاد ایجاد کنید. Gallery Modern برای صفحات تک محصولی که دارای یک تصویر اصلی و چندین تصویر فرعی هستند، اعمال می شود. این ویجت یا بلوک گالری مدرن داده‌ها را از انواع پست‌های سفارشی، محصولات، گالری‌های اضافه شده دستی و شناسه‌های محصول استخراج می کند. همچنین امکان تنظیم یک ویدیوی ویژه و پیکربندی تنظیمات آن نیز وجود دارد.

نمایش تصاویر محصول با گالری اسلایدر

Gallery Slider یک ویجت و بلوک از افزونه Jet Product Gallery برای المنتور و گوتنبرگ است. Gallery Slider یک ویجت یا بلوک قابل تنظیم است و تنظیمات سبک برای آیتم های آن بسیار زیاد است. این عنصر به ارائه تصاویر محصول در قالب یک نوار لغزنده عمودی یا افقی کمک می کند. داده ها از طریق شناسه محصول استخراج می شوند. می توانید حالت های گالری، زوم و مرکز را فعال کنید. امکان نمایش پیمایش، صفحه بندی یا هر دو، تنظیم جهت، سبک های پیکان، موقعیت (عمودی یا افقی) و موارد دیگر وجود دارد.

ما در بخش پلاگین وردپرس افزونه های کاربردی زیادی را قرار داده ایم که با استفاده از آنها و ترکیب مناسب آنها می توانید تولید محتوای حرفه ای انجام داده و با سئوی حرفه ای هر چه سریعتر کسب و کار خود را گسترش دهید.

علی اشراقی هستم متخصص سئو و طراحی سایت با بیش از 10 سابقه فعالیت حرفه ای

برای دیدن نمونه کارهای من در صفحه اول گوگل تماس بگیرید!

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *